День рідної мови в школі

Плекатимеш мову — цвістимуть слова,

Мов білі черешні весною…

Під таким гаслом 21 лютого розпочалося святкування Міжнародного дня рідної мови. Учні, затамувавши подих, слухали радіолінійку «О рідна мово! Пригощаюсь біля твоїх джерел прозорих…». Урочисто та натхненно на перервах звучали пісні. Найбільше захоплення в учнів викликав музичний калейдоскоп - караоке «Прилиньмо душею до перлин рідної пісні», де, об’єднавшись з учителями, школярі переспівували українські пісні.

У рамках свята учні стали учасниками мовної вікторини «Подорож океаном рідної мови», лінгвістичної гри «Наша мова барвінкова», літературно-мовознавчого брейн-рингу «Світ рідного слова», створили лінгвістичний колаж "Сучасний лексикон."

Багато чудових слів було сказано про любов та повагу до мови, про її збереження та безсмертя. Учасники заходів запалили у своєму серці ще один вогник любові до рідної мови.

Прес-центр школи