Тиждень початкової школи

«Творчі вчителі – щасливі діти!» - під таким девізом з 23.01 по 27.01.2017 року пройшов тиждень початкової школи у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44.

Всі дні тижня були неповторними, яскравими та насичені цікавими заходами. «День моєї країни» об'єднавучнів початкової школи у флешмобі вишиванок «Серця мого подих». На уроках української мови учні 1-х класів стали учасниками гри «Загадки читай, абетку і мову вивчай». Другокласники взяли участь у грі-подорожі «Мова – золота криниця мудрості». Третьокласники та четвертокласники змагались у конкурсі «Золоте перо» на кращий твір-міркування.

Продовжив роботу тижня «День математики», який пройшов під девізом: «Математика – гімнастика для розуму». В цей день учні 1- 4 класів взяли участь у математичних розвагах «Усний рахунок із захопленням». Другокласники змагались у «Математичному КВК» (класні керівники Лялькова О.О., Трешнюк М.П.). Третьокласники та четвертокласники перевірили свої знання у «Математичному марафоні» (класні керівники Пугачова Я.В., 3-А клас, Курій І.В., 3-Б клас, Венгер А.О., 4 клас). Учні із задоволенням брали участь як в індивідуальних, так і в командних змаганнях, розв’язували завдання з логічним навантаженням, задачі підвищеної складності.

Протягом тижня пройшли конкурси каліграфії конкурсі «В гостях у пані Каліграфії». з української мови та математики. В кожному класі почесним журі, у склад якого увійшли вчителі та батьки, визначені переможці у номінаціях «Мій зошит посміхається» з математики та «Містер і міс Каліграфія» з української мови.

Всім відомо, що головним скарбом життя є здоров'я,і щоб його зберегти, потрібно багато що знати». Правильне харчування - це запорука здоров'я, бадьорості. Формуванню навичок правильного харчування сприяла участь молодших школярів в грі-подорожі «За здоров'ям – на город», конкурсі малюнків «Абетка здорового харчування».

Неповторними емоціями був насичений «День природи». Молодші школярі змагались у КВК «Дивосвіт природи» (2 класи) та «Знай, люби і бережи» (3-4 класи), презентували свої екологічні проекти на тему «Бережи природу». Четвертокласники, члени гуртка «Уроку сталого розвитку», разом з керівником Чебаненко В.В. провели екологічну акцію «Станьмо на захист довкілля», під час якої взяли участь у зборі макулатури, пластикових пляшок. Учні 2-А класу в рамках акції провели міні-конкурс "Піклування про птахів" та підгодували птахів.

Творчість та нестандартний підхід молодших школярів виявився під час проведення святкової програми «Барвами буяє рік», де дванадцять місяців запросили на гостину чотири пори року. Молодші школярі разом не тільки згадали свою улюблену пору року, а й мали змогу заспівати веснянки, дитячі пісні, продекламувати улюблені вірші, помилуватися танцювальними постановками, стали учасниками осіннього сорочинського ярмарку.

Вихованці групи продовженого дня взяли активну участь у літературному експресі «А я книжечку читаю, свою мову добре знаю», інтелектуальній грі «Поміркуй і відгадай», розважальній грі «Секрети здоров'я», годині спілкування «Птахи рідного краю».

Таким незабутнім і цікавим виявився для учнів початкових класів останній тиждень січня. А приємним подарунком стало нагородження переможців конкурсів та активних учасників заходів.

Венгер А.О., вчитель початкових класів

Галерея "Тиждень початкової школи"