Мій рідний край – Миколаївщина (екскурсія учнів школи до краєзнавчого музею)

Знати свою історію, козацьку славу, звитяжні подвиги земляків - обов'язок громадянина України, справжнього патріота. Адже ми - частина великого народу, великої історії, великої землі...

Саме цій меті підпорядкована позакласна робота з курсу «Історія Миколаєва» Вибираючи форми цієї роботи, я зупинилась на проведені ескурсії , в ході якої пред учнями краєзнавчий музей постав як місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе. Учні розглядали дивовижні експонати.

Екскурсія в краєзнавчому музеї розпочалася з доісторичних експонатів. Це знаряддя праці первісної людини, витвори якнайдавнішого мистецтва, зброя і багато що інше. Проходячи по залах музею, можна побачити, як удосконалювалася людина протягом століть. Дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева. Козацькі шаблі, люльки, пістолети — все це хотілося потримати в руках. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України та історію нашого рідного міста. Виявилось, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію.
Всі учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

Висловлюємо подяку адміністрації краєзнавчого музею за цікаву та змістовну екскурсію.

Божко Н.В. вчитель історії

Галерея "Ескурсія учнів школи до краєзнавчого музею"