Конкурс «Spelling bee”

Учні нашої школи беруть участь у заходах, присвячених Року англійської мови в Україні.

Естафету підхопив конкурс «Spelling bee”. Школярі 3-11 класів познайомилися з історією походження конкурсу, який вперше пройшов у Вашингтоні в 1925 році.

У ході змагання діти збагатили свій словниковий запас, використали здобуті знання на практиці, в ігровій формі долали труднощі англійської орфографії.

Конкурс сприяв розвитку в учнів інтересу до читання англійською мовою. «Spelling Bee» дав можливість учням перевірити знання англійської лексики. Перемогу здобули ті, хто зумів правильно написати та вимовити слова по буквах.

За підсумками конкурсу переможці отримали сертифікати.

Вчитель англійської мови Самойлова Г.І.

Галерея "Конкурс «Spelling bee”"