Заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

У рамках акції «16 днів проти насильства» практичним психологом школи Сербул О.В. були проведені заходи, спрямовані на профілактику насилля.

Година спілкування з учнями 5-7 класів «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі» – сприяла вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

Тренінг для батьків «Батьківське щастя: виховання без насильства». Дана зустріч стала корисним досвідом сумісного спілкування між батьками, викликала роздуми, а також бажання будувати по-новому взаємовідносини в сім’ях, або ж відкоригувати окремі його моменти. Адже кожен має пам’ятати, що дитина – це дзеркало сім’ї.

Сербул О.В., практичний психолог

Галерея "Заходи в рамках акції "16 днів проти насильства""