«Здорова дитина – щаслива родина» (“День здоров’я” в ЗОШ №44)

Щороку все більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження, та зміцнення здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, що відмикає двері до можливостей прагнути та досягати, омріювати та здійснювати, розвиватися, визначати орієнтири майбутнього. Бути здоровим модно, стильно, красиво. Головне - завжди пам’ятати золоті слова : «Найбільше багатство людини – це здоров’я». 24 листопада школярі взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров´я» в рамках місячника знань правил безпеки життєдіяльності. Цей захід є для нашої школи традиційним. Метою цього дня було не тільки звернути увагу дітей на проблеми здоров´я і залучити їх до здорового способу життя, але і розвивати в учнях лідерські якості, почуття відповідальності, а також навчити школярів весело та безпечно проводити час протягом перерв. У рамках “Дня здоров’я” відбулись наступні заходи.

* радіолінійка «Найбільше багатство – це здоров'я» (підготували вчитель фізкультури Палій Л.М. та учні 7-Б класу);

* рухливі перерви для учнів 1-4 класів, які провели члени учнівського самоврядування, а точніше «Агенство «Супер-няня»» під керівництвом педагогів – організаторів Портяник М.С. та Змієвської Г.В.;

* змагання “Веселі старти” (2-А, 2-Б класи) (підготувала вчитель фізкультури Палій Л.М.);

/Files/photogallery/1384/PB240073.jpg /Files/photogallery/1384/PB240064.jpg

* змагання з баскетболу серед старшокласниць (підготувала вчитель фізкультури Палій Л.М.);

/Files/photogallery/1384/DSC01746.JPG /Files/photogallery/1384/DSC01751.JPG

* традиційні змагання з армрестлінгу “Силач місяця” вчителю фізичної культури Палій Л.М. (підготувала вчитель фізкультури Палій Л.М.).

/Files/photogallery/1384/PB240051.jpg

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Прес-центр школи