День відкритих дверей

На сучасному етапі проблема партнерства сім'ї та школи розглядається у контексті гармонізації сімейно-шкільного виховання, що сприяє формуванню гармонійної, всебічно розвиненої особистості, здатної до самореалізації.

«Кожній дитині - світло знань, кожній дитині - можливість творити, віру у сили свої без вагань – радість у світі цьому жити!» - під таким гаслом відповідно до проблемної теми школи «Школа-родина – гарант становлення гармонійно розвиненої особистості» та в рамках проведення інтелектуального проекту «До вершин наук» 27 листопада 2015 року був проведений День відкритих дверей «Суспільний огляд знань» у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44.

З самого ранку навчальний заклад наповнили дитячі голоси та допитливі погляди батьків.

У програмі Дня відкритих дверей було:

1. Відвідування батьками уроків у класі, в якому навчається їхня дитина.

2. Зустріч батьків з учителями та відкрите спілкування з ними.

3. Суспільний огляд знань.

4. Огляд виставки творчих робіт школярів.

Відвідувачі та гості школи мали змогу дізнатися, за якими методиками працює сучасна школа, ознайомитися з умовами, формами та прийомами навчання, досягненнями і планами навчального закладу на майбутнє.

Батьківська громадськість відзначила позитивний морально-психологічний клімат у навчальному закладі, атмосферу співпраці, доброзичливості та творчої активності під час навчально-виховного процесу.

Учні виступали співавторами уроку, а вчителі – диригентами навчальної діяльності учнів.

/Files/photogallery/1363/DSC06515.JPG /Files/photogallery/1363/IMG_20151127_082956.jpg

Актуалізація досвіду родинного виховання сприяє успішному навчанню, формуванню моральних цінностей, активної громадянської позиції підростаючого покоління в умовах сучасного соціуму. В школі учням створені належні умови для творчого, інтелектуального і духовного розвитку, надаються умови для свободи вибору сфери реалізації своїх здібностей. У класах панує доброзичлива атмосфера.

/Files/photogallery/1363/IMG_20151130_124112.jpg /Files/photogallery/1363/DSC06520.jpg

День відкритих дверей став ще однією сходинкою у забезпеченні партнерських стосунків школи та сім'ї.

Актив школи

Галерея "Ден відкритих дверей"