«Безпека на дорозі – підвищена увага!»

Безпека – справа спільна: представники Державтоінспекції провели зустріч з учнями, вчителями МЗОШ №44

Статистика ДТП свідчить, що часто жертвами аварійних ситуацій на дорогах стають діти. В рамках тижня безпечного руху, 18.11.2015 в Миколаївської загальноосвітній школі I – III ступенів №44 відбулася зустріч учнів, вчителів з Волгіною Юлією Михайлівною, інспектором профілактичної роботи управління Державтоінспекції. Одним із першочергових завдань навчально-виховної роботи школи є цілеспрямована та послідовна робота щодо профілактики та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Під час зустрічі інспектор в доступній формі розказала учням 1 – 7 класів про Правила дорожнього руху, а саме вимоги до пішоходів, пасажирів.

Вчителі школи щодня нагадують дітям про важливість дотримання Правил руху та небезпеку на дорозі. Ніщо не може бути важливішим за людське життя. Тому виховати в дитині дбайливе ставлення до власного здоров’я – наше головне завдання.

Волгіна Юлія Михайлівна побажала всім бути обережнішими на дорозі та пам’ятати, що від кожної людини залежить безпека життя.

Портяник М.С., педагог-організатор

/Files/images/20151118_122327.jpg