Н А К А З

09.06.2017 м. Миколаїв № 19-у

Про закінчення учнями основної школи

Керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, на підставі рішення педагогічної ради (протокол від 09.06.2017 № 11) та в зв’язку із закінченням основної школи

НАКАЗУЮ:

1. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та перевести до 10 класу 11 учнів (додаток 1).

2. Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту та на підставі заяв батьків відрахувати зі складу учнів школи випускників основної школи (додаток 2).

3. Саркісян І.Р., секретарю-друкарці, розмістити до 14.06.2017 даний наказ на сайті школи.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи І.Є.Ульянова

Додаток 1
до наказу по школі
від 09.06.2017 № 19-у

Cписок учнів 9-го класу, переведених до 10 класу

№ з/п ПІБ учня
1. Бєлоножко Нікіта Юрійович
2. Бузак Дем’ян Миколайович
3. Василенко Юлія Володимирівна
4. Григор’єва Марія Григорівна
5. Гусак Роман Валерійович
6. Квотченко Анастасія Віталіївна
7. Кухаренко Тетяна Андріївна
8. Мороз Вікторія Валеріївна
9. Палко Олена Яниківна
10. Панкратов Ілля Андрійович
11. Чеботар Євгенія Олександрівна
Додаток 2
до наказу по школі
від 09.06.2017 № 19-у

Cписок учнів 9-го класу, які на підставі заяв батьків відраховані зі складу учнів школи, випускників основної школи

№ з/п ПІБ учня
1. Бойко Ксенія Євгеніївна
2. Бондаренко Дар’я Дмитрівна
3. Недайвода Артем Володимирович
4. Князев Олександр Олександрович
5. Кудрявцева Аліна Юріївна
6. Трегубенко Тетяна Володимирівна
7. Левицький Нікіта Миколайович
8. Райчева Марія Андріївна
9. Щобак Максим Олександрович
10. Петрова Валентина Сергіївна
11. Горшков Євгеній Олександрович
12. Ключко Роман Олександрович
13. Ткачишина Анастасія Сергіївна
14. Сожигаєв Василь Олександрович
15. Петров Віталій Віталійович
16. Сікарьов Євген Андрійович
17. Сахно Едуард Леонідович
18. Новоселецька Єлизавета Олександрівна
19. Ступчук Сергій Сергійович


ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 9

засідання педагогічної ради

Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44

25.05.2017

Голова – Ульянова І.Є.

Секретар – Вілкул О.Ю.

Присутні: 33

Відсутні: 1. Сергєєва Л.М. – на лікарняному

2. Бачкала О.В. – курси підвищення кваліфікації

Всього членів педагогічного колективу – 35

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів.

Мікрюкова Л.В., заступник директора

з навчально-виховної роботи

І. СЛУХАЛИ:

Мікрюкову Ларису Вікторівну, заступника директора з навчально-виховної роботи, про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних класів, яка познайомила з нормативними документами щодо річного оцінювання та переведення учнів.

ВИСТУПИЛИ:

1. З питання річного оцінювання за 2016-2017 навчальний рік учнів 2-8, 10 класів, державної підсумкової атестації учнів 4-го класу виступили класні керівники 1-8, 10 класів:

1. Самойленко Наталя Володимирівна, класний керівник 1-А класу.

2. Гаврилюк Алла Вікторівна, класний керівник 1-Б класу.

3. Лялькова Ольга Олександрівна, класний керівник 2-А класу (тимчасово на період хвороби Сергєєвої Л.М.).

4. Трешнюк Марія Петрівна, класний керівник 2-Б класу.

5. Пугачова Яна Валентинівна, класний керівник 3-А класу.

6. Курій Інна Володимирівна, класний керівник 3-Б класу.

7. Венгер Алла Олексіївна, класний керівник 4 класу.

8. Сидорика Алла Валентинівна, класний керівник 5-А класу

9. Самойлова Галина Іванівна, класний керівник 5-Б класу.

10. Бачкала Ольга Володимирівна, класний керівник 6-А класу.

11. Клименко Ольга Олександрівна, класний керівник 6-Б класу.

12. Журенко Тетяна Павлівна, класний керівник 7-го класу.

13. Шмакова Наталія Юріївна, класний керівник 8-А класу

14. Гарус Тетяна Валентинівна, класний керівник 8-Б класу.

15. Яценко Тетяна Євгенівна, класний керівник 10 класу.

УХВАЛИЛИ:

Відповідно до Законів України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, листа Міністерства освіти і науки України від №1/9-149 від 13.03.2017 «Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році та змісту атестаційних завдань», наказу по школі від 06.04.2017 № 73 «Про порядок закінчення 2016-2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у школі», а також на підставі річного оцінювання, державної підсумкової атестації учнів 4-го класу перевести:

до 2-А класу учнів 1-А класу:

1. Андрієвську Альбіну Василівну

2. Багіна Максима Євгеновича

3. Бардонос Олександру Олександрівну

4. Виборну Дар’ю Захарівну

5. Єлісєєву Маргариту Андріївну

6. Запотоцького Ярослава Олексійовича

7. Ільчишину Єву Андріївну

8. Камінську Єлизавету Володимирівну

9. Кузіну Софію Сергіївну

10. Кунічкіна Данііла Вікторовича

11. Кутержинського Владислава Максимовича

12. Куть Артема Олексійовича

13. Мазура Павла Юрійовича

14. Мартиненко Богдану Леонідівну

15. Мінську Вікторію Дмитрівну

16. Пилип’яка Максима Вікторовича

17. Радченко Софію Сергіївну

18. Розуваєва Дмитра Олександровича

19. Руденка Данііла Денисовича

20. Руденка Євгена Володимировича

21. Стахнік Анастасію Євгеніївну

22. Тесленко Ольгу Віталіївну

23. Тимофєєва Дмитра Романовича

24. Товстоног Єлизавету Євгенівну

25. Хохлова Андрія Олександровича

26. Юровського Андрія Євгеновича

до 2-Б учнів 1-Б класу

1 Вовченка Артема Євгеновича

2 Грицищука Святослава Денисовича

3 Денисенко Світлану Андріївну

4 Дерегу Дениса Володимировича

5 Долинського Дениса Олександровича

6 Заріцького Дениса Олександровича

7 Іваннікова Ігора Євгеновича

8 Кінаш Дар'ю Олексіївну

9 Котовського Гліба Андрійовича

10 Кухаренка Артура Андрійовича

11 Лисенка Івана Костянтиновича

12 Лута Даніїла Вадимовича

13 Ляхового Вадима Вадимовича

14 Мишуровську Софію Віталіївну

15 Мишуровського Ярослава Віталійовича

16 Нос Анну Олександрівну

17 Олійник Маргариту Сергіївну

18 Осіпову Вікторію Сергіївну

19 Полумордвінова Гліба Дмитровича

20 Самодєлкіну Діану Іллівну

21 Савчука Іллю Віталійовича

22 Тимошенка Богдана Володимировича

23 Трусевича Нікіту Олексійовича

24 Шакулу Марію Андріївну

25 Ющенка Олександра Сергійовича

26 Ярему Аліну Вікторівну

27 Розгона Дмитра Андрійовича

до 3-А класу учнів 2-А класу:

1. Алексєєву Уляну

2. Богомолову Софію

3. Галабір Анну

4. Дембовську Софію

5. Дишканта Кирила

6. Дубницького Андрія

7. Зімаріну Софію

8. Калмикова Євгена

9. Качура Матвія

10. Коломєйцева Ігоря

11. Кравченко Марію

12. Красоцьку Ніку

13. Кукоша Кирила

14. Кутко Владислава

15. Лебєдіча Артема

16. Лозицького Костянтина

17. Лоншакова Артема

18. Михайлюк Поліну

19. Мосейчука Кіріла

20. Панчишина Артема

21. Пігарєва Богдана

22. Польського Богдана

23. Посмітну Олександру

24. Стеблюка Максима

25. Тегіну Вікторію

26. Хілько Романа

27. Чалу Анну

28. Шмакова Всеволода

29. Шульгіну Анастасію

до 3-Б класу учнів 2-Б класу:

1. Акперову Аліну Азерівну

2. Антипіна Артема Валентиновича

3. Бахнєва Єгора Романовича

4. Бондаренко Ауріку Ігорівну

5. Бугаєнка Нікіту Олександровича

6. Вапнер Єву Володимирівну

7. Вельмик Ірину Олегівну

8. Веретьонкіна Віктора Віталійовича

9. Верховод Ольгу Іванівну

10. Горшкову Анну Андріївну

11. Єрмакова Богдана Максимовича

12. Іванова Дмитра Юрійовича

13. Камінську Катерину Олександрівна

14. Кисленка Рустама Ігоровича

15. Кокар Єлизавету Миколаївну

16. Кучеренка Костянтина Максимовича

17. Наумову Карину Сергіївну

18. Пересунько Вероніку Вікторівну

19. Поправка Романа Ігоровича

20. Руденка Андрія Олександровича

21. Снісаревську Яну Іванівну

22. Стахнік Олександру Євгеніївну

23. Твердовську Вероніку Максимівну

24. Фарсаданян Анну Романівну

25. Шеверду Олега Володимировича

26. Шилякіна Даніїла Олеговича

до 4-А класу учнів 3-А класу:

1. Бережевського Роберта Руслановича

2. Бурлаку Зарину Володимирівну

3. Владико Костянтина В’ячеславовича

4. Волошину Жасміну Іванівну

5. Дементьєву Яну Сергіївну

6. Дюпіна Олександра Володимировича

7. Коваленка Данила Віталійовича

8. Костомарову Марію Сергіївну

9. Макаренка Юрія Костянтиновича

10. Половинець Валерію Сергіївну

11. Савченка Миколу Анатолійовича

12. Савицьку Діану Мар’янівну

13. Сікарьову Аріну Андріївну

14. Сопронюк Дар’ю Юріївну

15. Тищенко Лілію Юріївну

16. Толстих Артема Івановича

17. Ярему Анастасію Вікторівну

18. Яремчука Назарія Володимировича

до 4-Б учнів 3-Б класу:

1. Багріну Ангеліну Денисівну

2. Білан Поліну Андріївну

3. Бойко Нонну Дмитрівну

4. Васильєва Ігоря

5. Гончаренко Ксенію Віталіївну

6. Горшкову Єлизавету Андріївну

7. Грицюка Василя Павловича

8. Дементьєва Кирила Ігоревича

9. Доценко Антоніну Іванівну

10. Жукову Надію Володимирівну

11. Зайченко Артура Сергійовича

12. Козлову Анастасію Романівну

13. Кузовкова Владислава Володимировича

14. Марченко Кіру Василівну

15. Мельника Аристарха Івановича

16. Морозову Ілону Юріївну

17. Нестеренка Владислава Валентиновича

18. Орєхову Інессу Станіславівну

19. Полявка Нікіту Олександровича

20. Растригін В’ячеслава Антоновича

21. Розумовську Єлизавету Павлівну

22. Середу Андрія Володимировича

23. Ступчук Валентину Сергіївну

24. Уржумова Єгора Вадимовича

25. Ходакевич Ірину Віталіївну

26. Шляхтіну Маргариту Хачатурівну

до 5-А класу учнів 4-А класу:

1. Божка Ігоря Анатолійовича

2. Ворошилову Яну Юріївну

3. Горбатенка Артема Андрійовича

4. Гоца Дениса Олександровича

5. Гошву Валерію Віталіївну

6. Даніч Анастасію Дмитрівну

7. Деревягу Анастасію Євгенівну

8. Жайворонок Світлану Ярославівну

9. Іванова Миколу Івановича

10. Іванову Уляну Максимівну

11. Кавєріна Армена Денисовича

12. Котенко Ксенію Миколаївну

13. Крикливу Вікторію Олександрівну

14. Кушнір Дар'ю Анатоліївну

15. Ласицьку Анастасію Сергіївну

16. Лобанову Анастасію Дмитрівну

17. Мирошніченка Івана Миколайовича

18. Некрасову Вероніку Олегівну

19. Новицького Вадима Євгеновича

20. Плохотник Вікторію Олегівну

21. Поповняк Вероніку Сергіївну

22. Радченка Дмитра Геннадійовича

23. Рибку Назара Григоровича

24. Сергєєву Дар'ю Михайлівну

25. Сухіну Яну Михайлівну

26. Табунщик Владу Ігорівну

27. Тимощук Наталію Юріївну

28. Томіну Діану Миколаївну

29. Хілько Олену Сергіївну

30. Хохрякова Олександра Олександровича

31. Хрипкова Нікіту Олексійовича

32. Чебаненка Дмитра Вікторовича

33. Чорного Дмитра Дмитровича

34. Шандуренко Ольгу Олександрівну

35. Шаріна Данилу Юрійовича

36. Юдіна Владислава Васильовича

до 6-А класу учнів 5-А класу:

1. Бережевську Цезаріну Русланівну

2. Бормотова Андрія Володимировича

3. Браніште Дениса Романовича

4. Вайкшніс Лідію Олександрівну

5. Гордіюка Дмитра Андрійовича

6. Душука Владислава Олександровича

7. Ісаєва Романа Олександровича

8. Маргін Валерію Євгенівну

9. Назімову Маргариту Сергіївну

10. Нікітюка Максима Олеговича

11. Новака Костянтина Геннадійовича

12. Панфілову Вікторію Олексіївну

13. Пашковську Дарину Сергіївну

14. Рибалку Данила Юрійовича

15. Романченко Єлизавету Валеріївну

16. Сливаткіна Нікіту Володимировича

17. Тінковяна Владислава Сергійовича

18. Тимощук Юлію Юріївну

19. Ткаченка Миколу Максимовича

20. Федюкіна Крістофера Сергійовича

21. Христофорова Олександра Олексійовича

22. Чернова Ярослава Андрійовича

23. Шевченко Олесю Олександрівну

до 6-Б класу учнів 5-Б класу:

1 Басенка Дениса Дмитровича

2 Батуріна Ярослава Дмитровича

3 Безушка Євгенія Віталійовича

4 Безбожну Катерину Олегівну

5 Власенко Олександру Юріївну

6 Войтович Євгенію Сергіївну

7 Воронову Сніжану Вікторівну

8 Гладунця Віталія Віталійовича

9 Делієргієва Олексія Євгеновича

10 Доценка Івана Сергійовича

11 Зеленкову Дарію Сергіївну

12 Коломійцеву Єлизавету Володимирівну

13 Кравцову Дар’ю Денисівну

14 Кравченка Даніеля Євгеновича

15 Левченка Владислава Геннадійовича

16 Лопатіна Богдана Віталійовича

17 Пальміна Трохима Євгеновича

18 Переверзєва Нікіту Віталійовича

19 Топчія Артема Сергійовича

20 Удовенка Андрія Андрійовича

21 Усенко Валентину Володимирівну

22 Федорову Софію Олексіївну

23 Шакулу Дмитра Андрійовича

24 Шилкіна Костянтина Олександровича

до 7-А класу учнів 6-А класу:

1. Антонова Данила Юрійовича

2. Балахонського Олексія Дмитровича

3. Благорозумну Віталіну Василівну

4. Бондаря Богдана Павловича

5. Буяк Лілію Олександрівну

6. Гончаренко Олександру Віталіївну

7. Горшкову Анастасію Олександрівну

8. Жукову Дар’ю Євгеніївну

9. Ковальську Ірину Олександрівну

10. Калмикову Карину Артурівну

11. Костогриз Катерину Іванівну

12. Ничипорука Назара Миколайовича

13. Носа Івана Олександровича

14. Сербула Дениса Євгеновича

15. Скляренко Анастасію Володимирівну

16. Харченко Мішель Анатоліївну

17. Чадаєва Олександра Сергійовича

18. Чебаненка Андрія Вікторовича

19. Юдіна Віктора Васильовича

до 7-Б класу учнів 6-Б класу:

1. Білоус Ксенію Олександрівну

2. Бублика Максима Андрійовича

3. Григорцеву Анастасію Олексіївну

4. Дубницьку Єлизавету Олександрівну

5. Дьяченка Романа Юрійовича

6. Загороднюка Владислава Олександровича

7. Кармазіну Єлизавету Віталіївну

8. Ківачука Дмитра Андрійовича

9. Козаченка Дениса Олеговича

10. Кравенко Людмилу Сергіївну

11. Литвинчук Нікіта Дмитрович

12. Любчич Дар’ю Дмитрівну

13. Савченка Данііла Олеговича

14. Соколова Анастасія Олегівна

15 Сухіна Владислава Михайловича

16 Сухіну Анастасію Олександрівну

17 Ферноса Максима Олеговича

до 8-А класу учнів 7-А класу:

1 Бєлан Вікторію Дмитрівну

2 Бершадського Іллю Юрійовича

3 Василенка Данила Вікторовича

4 Гарбузенко Анастасію Олегівну

5 Герасименко Тетяну Олександрівну

6 Дементьєву Анну Ігорівну

7 Драгоморецьку Аліну Андріївну

8 Дудченко Аліну Дмитрівну

9 Желтова В΄ячеслава Сергійовича

10 Вахницьку Олену Олександрівну

11 Колесник Олександру Тарасівну

12 Лаптєва Дмитра Валерійовича

13 Медведєва Нікіту Вадимовича

14 Моро за Олександра Михайловича

15 Назаренко Віолетту Юріївну

16 Носова Дмитра Андрійовича

17 Палькевич Владиславу Олександрівну

18 Пальміна Федора Євгеновича

19 Приходченко Єлизавету Миколаївну

20 Рудя Миколу Костянтиновича

21 Сиводєдова Ростислава Святославовича

22 Синельник Анастасію Анатоліївну

23 Смоквіна Вадима Миколайовича

24 Соромлю Віталіну Віталіївну

25 Спірякіну Аліну Андріївну

26 Обрубова Вадима Андрійовича

27 Ступаченка Богдана Олександровича

28 Тістова Кірілла В΄ячеславовича

29 Толстих Дар΄ю Іванівну

30 Кінаша Олександра Сергійовича

31 Фарсаданяна Олександра Романовича

32 Шульгіна Артем а Ігоровича

33 Ялича Єгора Вікторовича

до 9-А класу учнів 8-А класу:

1. Бобровського Антона Ігоровича

2. Вельмика Олександра Олеговича

3. Галамагу Дар'ю Михайлівну

4. Жегуліну Юлію Русланівну

5. Закрижевського Дмитра Олександровича

6. Зачиняєва Павла Дмитровича

7. Касіщеву Єлизавету Олексіївну

8. Котенко Анастасію Миколаївну

9. Кравченка Євгенія Дмитровича

10. Красноштан Валерію Сергіївну

11. Куть Владислава Олексійовича

12. Марковецьку Олену Ігорівну

13. Ніцак Юлію Андріївну

14. Ощепкова Максима Олександровича

15. Сарахман Дмитра Любомировича

16. Скорика Даніїла Олександровича

17. Стеценко Юлію Олегівну

18. Стрельченка Еріка Сергійовича

19. Тесленко Юлію Вікторівну

20. Товстонога Олександра Євгеновича

21. Трешнюка Андрія Ігоровича

22. Хуссейна Андрія Фаезовича

23. Чупину Валерія Євгеновича

до 9-Б класу учнів 8-Б класу:

1. Алтухова Владислава Валерійовича

2. Артемову Крістіну Сергіївну

3. Борткова Юрія Юрійовича

4. Боцмана Даніїла Сергійовича

5. Васильєва Валерія Олександровича

6. Делієргієва Дмитра Євгенійовича

7. Джаловяна Карена Арсеновича

8. Іванову Анастасію Геннадіївну

9. Ісаченко Яну Сергіївну

10. Катріді Максима Вікторовича

11. Кокар Катерину Миколаївну

12. Місайлова Максима Юрійовича

13. Никифорову Ангеліну Сергіївну

14. Смоленську Варвару Олександрівну

15. Федорова Андрія Олексійовича

16. Цуканова Станіслава Руслановича

17. Ярмолку Олександру Сергіївну

до 11 класу учнів 10 класу

1. Андреєву Наталю Олександрівну

2. Андрійченка Володимира Олександровича

3. Васильєву Єлизавету Валеріївну

4. Веліксар Анну Юріївну

5. Голода Максима Володимировича

6. Друцьку Анастасію Андріївну

7. Друцьку Єлизавету Андріївну

8. Дяченко Єлизавету Юріївну

9. Загороднюка Миколу Олександровича

10. Іванову Яну Максимівну

11. Кравченка Олександра Олександровича

12. Макаренко Лідію Іванівну

13. Манастирного Сергія Андрійовича

14. Паюк Анну Ігорівну

15. Савенкову Ольгу Олегівну

16. Сезоненко Ірину Андріївну

17. Семеновського Віталія Володимировича

18. Федорович Анастасію Павлівну

Голова педагогічної ради І.Є.Ульянова

Секретар О.Ю.Вілкул


Оголошення

/Files/images/Проект Інтелект України.png Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 у 2017-2018 н.р. оголошує набір до 1 класу за проектом «Інтелект України». Якщо Ви довірите нам своїх дітей, то ми зробимо усе можливе, щоб Ваші діти почувалися безпечно та комфортно під час навчання, здобули якісну освіту, були успішними в житті сьогодні й у майбутньому. Навчання відбувається за спеціально розробленими навчальними планами, навчальними програмами, засобами ІКТ, рекомендованими та затвердженими МОН України. Довідки за адресою: вул. Знаменська, 2/6, тел. 60-14-62


ІНФОРМАЦІЯ
про використання батьківських внесків

Витрачено з січня 2016 року по вересень 2016 року –

31004,39 грн. на:

Матеріали

№ з/п Найменування Сума
1. Електричні прилади 2032,25 грн.
2. Матеріали для кріплення 450 грн.
3. Будівельні матеріали 17610,16 грн.
4. ДВП для стендів 347,48 грн.

Товари

№ з/п Найменування Сума
1. Миючі засоби 561,30 грн.
2. Канцелярські товари 1086,70 грн.
3. Призи для конкурсів 343,50 грн.
4. Грамоти для нагородження учнів 676 грн.
5. Дошка магнітна та прилади до неї для кабінету інформатики 1175 грн.
6. Решітки вентиляційні 130 грн.
7. Банери для виставки 1180 грн.
8. Посуд для харчоблоку (чашки) 308 грн.

Послуги

№ з/п Найменування Сума
1. Розчищення снігу 150 грн.
2. Доставка книг до бібліотеки 100 грн.
3. Заправка та ремонт принтеру 743 грн.
4. Доставка електроплити для харчоблоку 200 грн.
5. Страховка пожежної дружини 303 грн.
6. Перевірка димових вентиляційних каналів 208 грн.
7. Покіс трави на території школи 400 грн.

Використання бюджетних коштів на придбання обладнання, матеріалів та проведення ремонтних робіт в поточному році станом на 10.10.2016 р.

Всього - 406 006 грн. в т.ч.:

- депутатські - 93 000 грн.;

- шкільні меблі - 13 120 грн.;

- спортивний інвентар - 2 395 грн.;

- поточний ремонт водопостачання - 75 626 грн.;

- поточний ремонт водопроводу, каналізації - 4 374 грн.;

- поточний ремонт спортивного залу - 120 000 грн.;

- поточний ремонт електромережі - 24 298 грн.;

- заміна вікон - 18 986 грн.;

- капітальний ремонт огорожі - 54 207 грн.


Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті
Миколаївської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 44
Миколаївської міської ради Миколаївської області

Наш девіз: /Files/images/Проект Інтелект України.png
"Щоб нікому не було погано, кожний знаходив собі справу, а справа знаходила кожного!"

Коротко про нас

Школа № 44 віддалена від міста Миколаєва, одна в мікрорайоні Кульбакине. Майже за 55 років отримали атестат про повну загальну середню освіту 2530 учнів. Із них золотою та срібною медалями нагороджені 48 випускників. А скільки випускників отримали путівку у велике учительське життя!

Педагогами працюють 152 наших випускники. Директорами шкіл, тільки у місті Миколаєві, – троє (Джуган Лариса Леонідівна, ЗОШ № 14, Бакаляр Олена Вікторівна, ЗОШ № 20, Чернуха Анна Михайлівна, ЗОШ № 33).

Випускники гідно представляють нашу школу. Серед них – Шведул Віталій– відомий художник; Конарева Тетяна – льотчик-штурман, одна із жінок, яка літає на бойовому літаку; Васильєва Валерія - кандидат в майстри спорту з більярда, Ярчук Дмитро - український футболіст, півзахисник ФК “Таврія”, Левицька Тетяна - українська футболістка, кандидат в майстри спорту з футболу; Богданов Олександр, Гошуренко Олександр, Вагнер Олексій, Сидоров Михайло, Мороз Юрій, Лабушев В'ячеслав, Дерюжко Леонід, Большаков Денис, Маліщук Володимир, Джус Ярослав, Лисенко Дмитро - учасники бойових дій у зоні АТО.

Члени педагогічного колективу – учасники та переможці міських конкурсів:

  • «Вчитель року»;
  • «Нове ім’я»;
  • «Класний керівник року»

Серед них четверо – це наші випускники школи.

Наші вихованці радують своїми успіхами:

  • в інтелектуальних конкурсах;
  • конкурсі з української мови імені Петра Яцика;
  • Малої академії наук;
  • в міських та обласних предметних олімпіадах;
  • творчих виставках та конкурсах;
  • у спортивних та військово-спортивних змаганнях.

Фотогалерея

МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 44 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Знаменська, 2/6, м. Миколаїв, 54037

Дата останньої зміни 14 Червня 2017

Цей сайт безкоштовний!